Upalne letnie dni bywają dla kobiet utrapieniem. Infekcje stref intymnych potrafią zmarnować najdoskonalej zaplanowany urlop. Jedne z nas są bardziej podatne na tego rodzaju komplikacje, inne mniej, wszystkie jednak musimy zdawać sobie sprawę, że nie pozostajemy bezbronne wobec własnego organizmu. Zdrowie intymne zależy od wielu czynników, w tym także od higieny. Utrzymanie higieny zaś będzie tym łatwiejsze i przyjemniejsze, im lepszej jakości kosmetyki i medykamenty mamy do dyspozycji.

Komu w drogę, temu Vagisil

Kłopoty z okolicami intymnymi mogą nam się dać we znaki zwłaszcza podczas podróży. Zmiana klimatu, wody, długotrwałe siedzenie w samochodzie czy samolocie, korzystanie z publicznych toalet – wszystko to ma niebagatelny wpływ na poczucie komfortu w okolicach intymnych oraz ich stan zdrowia. Warto więc mieć w zasięgu ręki specyfiki, które zapewnią nam szybkie wspomaganie w sytuacjach kryzysowych. W trasie doskonałym rozwiązaniem są na przykład chusteczki do higieny intymnej zawierające łagodzący wyciąg z nagietka i rumianku. Chusteczki są jednorazowe, są wiec maksymalnie higieniczne i komfortowe w użyciu nawet w ekstremalnych warunkach sanitarnych. Indywidualnie pakowane, doskonale nadają się do damskiej torebki i niewielkiego podróżnego plecaka.

Auuu… Piecze!

Ale zaraz przejdzie. Kobiety doskonale wiedzą jak świąd i pieczenie okolic intymnych może uprzykrzyć życie. Przykra przypadłość może przytrafić się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Na szczęście na stronie http://www.my-vagisil.pl/ można uzyskać informacje o produktach, które wybawią nas z kłopotu. Warto skorzystać z podpowiedzi, bo czasem wydaje się, że wykorzystałyśmy wszystkie możliwości i… nic nie pomaga. Wybór preparatu należy oczywiście do każdej z nas, ale warto sobie uzmysłowić, że ten wybór jest szeroki, a dobre preparaty są w zasięgu ręki: okolice intymne wymagają naprawdę sprawdzonych specyfików.

Tagi: ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.