Chcąc aby organizm Twój działał w pełni sprawnie nie powinieneś zapomnieć o oczyszczeniu jelita grubego, które również pełni niezwykle ważną funkcję w Twoim ciele. To właśnie w jelicie grubym zachodzą wszystkie ostateczne procesy związane z trawieniem, a także reabsorpcją.

Zanim jednak weźmiesz się za oczyszczanie swojego jelita musisz zadać sobie kilka pytań, dzięki którym będziesz mógł stwierdzić, czy rzeczywiście potrzebuje ono oczyszczania. Wypełnij poniższy formularz i pobierz darmowy e-book, który pomoże Ci w odpowiedzi na to pytanie.

Jelito grube jako istotny organ odpowiedzialne jest za wchłanianie glukozy, aminokwasów, a także witamin. Resztki znajdujących się tu pokarmów są rozkładane przez bakterie gnilne. Niestety w jelicie grubym wchłaniane mogą być też toksyny, które tak bardzo chcemy usunąć z naszego ciała przeprowadzając oczyszczanie organizmu z toksyn. Brak opieki nad jelitem grubym doprowadzić może do wielu przykrych chorób, których chciałbyś uniknąć. Dlatego też dowiedz się jakie są domowe sposoby oczyszczania jelita grubego.

Na podstawie wielu informacji zamieszczonych w sieci chcieliśmy polecić Ci pewien suplement diety, który w sposób niezwykle skuteczny pomógł już w oczyszczeniu jelit bardzo dużej  ilości osób. Mowa tu o preparacie UNTOXIN, który posiada cały ogrom zalet, wśród których wymienić można: naturalny skład, pełne bezpieczeństwo, atrakcyjną cenę i niezwykłą skuteczność osiąganą po przeprowadzeniu pełnej terapii. Producenci tego preparatu, który jest dokładną odpowiedzią na pytanie o to jak oczyścić jelita swoim Klientom dają gwarancję satysfakcji. Jeśli jej nie ma, to przyjmują oni zwrot produktu w ciągu 90 dni od zakupu!

[dt_button url=”https://goo.gl/clzFqd” style=”color-primary” size=”btn-lg” skin=”dark” target=”_blank”]Sprawdź szczegóły[/dt_button]

Decydując się na zakup tego preparatu oczyszczającego jelita z toksyn warto zauważyć, że sprzedawany jest on w różnych wariantach. Można zdecydować się na zakup pojedynczego opakowania na testy, co wiąże się z kosztem 189zł, co daje 6,30zł kosztu dziennej kuracji. Jeśli mamy większe zaufanie do tego sprawdzonego produktu, to możemy kupić trzy opakowania płacąc za nie 378zł (4,20zł za dzień kuracji) lub aż sześć opakowań na pełną kurację oczyszczającą za 567zł (3,15zł za dzień kuracji).

Untoxin na oczyszczanie jelit

[dt_button url=”https://goo.gl/clzFqd” style=”color-primary” size=”btn-lg” skin=”dark” target=”_blank”]Zamów w promocji[/dt_button]

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy preparat UNTOXIN jest aby na pewno rozsądnych wyjściem, to chcemy zachęcić Cię do zapoznania się kilkoma opiniami, które suplement ten otrzymał od osób, które miały okazję go przetestować. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jeśli zdecydujesz się na jego zakup, do Twoja opinia będzie bardzo podobna!

[dt_button url=”https://goo.gl/clzFqd” style=”color-primary” size=”btn-lg” skin=”dark” target=”_blank”]Oczyść jelita. Zamów z darmową dostawą![/dt_button]

Jak oczyścić jelito grube?

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O 7 KROKACH, KTÓRE WYJAŚNIĄ CI JAK OCZYŚCIĆ JELITA

Jeśli odczuwasz ciągłe wzdęcia i zaparcia, z Twoich ust wydostaję się nieprzyjemny zapach, skóra zasypana jest wągrami i pryszczami, masz obawy, że w Twoim jelicie odłożyły się kamienie kałowe to prawdopodobnie zastanowić powinieneś się nad oczyszczeniem jelita grubego. Poniżej przedstawiamy Wam najprostsze domowe sposoby oczyszczania jelita grubego.
Oczyszczanie jelita grubego domowymi sposobami

Oczyszczanie jelita grubego owocami

Jak wielu z nas wie niezwykłym owocem, który pozwala na oczyszczenie organizmu są suszone śliwki. Łącząc je z innymi suszonymi owocami (figi, morele, daktyle) i miodem sporządzić możesz ciekawą substancję, która mocno Cię przeczyści i oczyści Twoje jelito. Aby przygotowywać preparat musisz zebrać około 50dag śliwek oraz po 25dag pozostałych składników, zmielić je i wymieszać. Tak przygotowaną masę trzymać powinieneś w lodówce popijając z niej każdego dnia 1 dużą łyżkę. Kuracja trwa do wyczerpania zapasów, jednak warto postarać się o to, aby trwała minimum 3 miesiące. Wtedy właśnie jest najbardziej skuteczna!
Oczyszczanie jelita grubego kefirem

Inną znaną metodą, którą stosować można w domu zastanawiając się nad tym jak oczyścić jelita jest oczyszczanie jelita grubego kefirem. Metoda ta opiera się na dostarczaniu do organizmu dużych dawek kefiru, który spowodować ma jego oczyszczenie. Kuracja taka trwa trzy dni. Pierwszego dnia należy wypić dwa i pół litra kefiru podając go sobie w najlepiej sześciu dawkach przegryzając czarnym chlebkiem. Tego dnia nie powinno się spożywać innych posiłków.

Jeśli pierwszy dzień Cię nie zniechęcił, to drugiego dnia musisz przygotować sobie kolejne dwa litry soku, tym razem z jabłek. Podziel go sobie na 6 części i popijaj jedząc czarny chlebek. Dalej rezygnujesz z innych posiłków. Trzeci, ostatni już dzień, to pełen luksus. W jego trakcie możesz pozwolić sobie na zjedzenie sałatek z gotowych warzyw. Taką kurację powtórzyć możesz dwa razy w miesiącu, na pewno dzięki niej Twoje jelito będzie oczyszczone.

Oczyszczanie organizmu warzywami

Jeszcze inną metodą jest oczyszczanie organizmu warzywami. Można tu na przykład zastosować czternastodniową kurację polegającą na wypijaniu połowy szklanki soku z kiszonej kapusty każdego dnia.

Skuteczny jest błonnik Natural Clean

Koncząc ten artykuł przedstawiający domowe sposoby na oczyszczenie organizmu chcemy przedstawić Ci pomysł chyba najlepszy i najskuteczniejszy. Polegający na przeprowadzeniu kuracji z wykorzystaniem błonnika naturalnego Natural Clean. To dzięki niemu szybko, sprawnie, bezawaryjnie i bezboleśnie oczyścisz swoje jelita we własnym domowu. Bez pomocy lekarzy czy innych magików. Zobacz z resztą jak tanio możesz go u nas kupić.

Tagi: , , ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.