W ostatnich miesiącach, a może nawet latach bardzo wielką popularność wśród osób będących na diecie i usiłujących zgubić kilka zbędnych kilogramów stały się tabletki z ekstraktem z zielonej kawy, które to proces ten mają znacząco usprawnić. Dziś chciałem powiedzieć Wam kilka słów na ich temat podpowiadając jednocześnie czy warto zacząć je stosować. Zachęcam więc do lektury.

Kilka słów o tabletkach SlimGreen i Green Coffee Plus

Na początek chciałbym powiedzieć Wam nieco o działaniu, a także o składzie tego typu tabletek. Opierał będę się tutaj o dwa najpopularniejsze produkty z tej grupy towarów, do których należą: SlimGreen, a także tabletki Green Coffee Plus.

Skład i działanie tabletek z zielonej kawy

Oba te produkty są nieco zróżnicowane, aczkolwiek łączy je jedno: mają działać na organizm w taki sposób, aby usprawnić spalanie tłuszczu przegładając się tym samym na możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów. Głównym składnikiem tych, jak powtarza wielu internautów – rewelacyjnych tabletek na odchudzanie, jest ekstrakt z zielonej kawy. To właśnie zielona kawa od dziesiątek lat uznawana jest za naturalny, skuteczny i przede wszystkim bezpieczny środek pozwalający na regulowanie wagi ciała. Jej działanie opiera się na wspomaganiu pracy układu pokarmowego i krwionośnego, jak również na oczyszczeniu organizmu z toksyn. To właśnie dzięki takim działaniom daje ona organizmowi kopa, dzięki któremu łatwiej spala on wszelkie tłuszcze i sprawia, że łatwiej jest się odchudzić.

W tego typu preparatach wśród składników odnaleźć można również ekstrakt z liśći zielonej herbaty. Co ważne w ich składzie znajdują się tylko naturalne składniki, dzięki czemu w przypadku tego typu tabletek nie można mówić o lekach, a o zwyczajnych suplementach wspomagających pracę naszych organizmów.

Ile kosztują suplementy takie jak SlimGreen czy Green Coffee Plus?

Muszę przyznać, że rozstrzał cenowy pomiędzy tymi tabletkami jest dość spory. Okazuje się bowiem, że tabletki SlimGreen w internecie kupić można już za 8 zł (za 30 kapsułek), w przypadku drugiego produktu, którym jest Green Coffee Plus trzeba liczyć się z nieco wyższym kosztem, bo w zależności od wielkości zamówienia za opakowanie o zawartości 60 kapsułek zapłacić trzeba od 47 do 97 zł. Śmiem jednak podejrzewać, że wyższa cena o czymś tutaj świadczy, o czym tak naprawdę przekonać można się tylko i wyłącznie decydując się na zamówienie tego produtku.

Czy tabletki Slimgreen i Green Coffe Plus działają?

Jeśli chodzi o moją opinię, to śmiało mogę powiedzieć, że tabletki odchudzające z ekstraktem z zielonej kawy zdecydowanie działają. Na 6 miesięcy przed ślubem zacząłem je stosować, aby w tym najważniejszym dniu nie tylko świetnie wyglądać, ale też dobrze się czuć, a zamierzony efekt osiągnąłem już po 4 miesiącach stosowania. Nie było żadnego efektu jojo, żadnych efektów ubocznych. Mówiąc krótko suplement ten w połączeniu z moją dietą i z treningiem dał rewelacyjne efekty.

Jeśli jednak chcesz kupić SlimGreen czy Green Coffee Plus z nadzieją, że od samego jedzenia tabletek schudniesz, to niestety – daruj sobie – CUDÓW NIE MA! Ale tak jak mówię – są one świetnym motorem napędowym pomagającym organizmowi w walce z tłuszczykiem 😉

Tak przeglądam strony internetowe z opiniami o tym produkcie, np. http://www.bangla.pl/opinie/p21207/galena-slimgreen i stwierdzam, czasem pojawiają się o nim negatywne opinie. Sądzę, że wynika to z tego wytłuszczonego powyżej zdania. Ludzie kupują taki suplement i sądzą, że od samego jedzenia nagle pozbędą się 10kg, a są zdziwieni, że stracili tylko 2. Ja mówię jedno: kup ten produkt, dorzuć do tego ćwiczenia i rozsądną dietę, a zobaczysz, że Twój organizm nigdy wcześniej tak łatwo nie radził sobie ze spalaniem tłuszczu!

Co jeszcze daje zielona kawa?

Powiem Wam, że cud natury jakim jest zielona kawa, który śmiało porównywać można z zieloną herbatą, ma tak wiele atutów, że trudno o nich nie wspomnieć. Jasne, że nas najbardziej interesować może to, że pomaga on w odchudzaniu. Ma on jednak różne inne potężne atuty. A mianowicie, zielona kawa pomaga między innymi: oczyścić organizm, obnizyć ciśnienie, odmłodzić organizm, poprawić metabolizm, prawda, że brzmi ciekawie?

Tagi: , ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.