Wygładzanie zmarszczek, dodawania objętości zapadniętym policzkom, modelowanie i konturowanie ust – o tym w pewnym wieku zaczyna myśleć niemal każda kobieta. Bez względu jednak na potrzeby, warto od czasu do czasu zdecydować się na poprawę wyglądu i zabieg rewitalizacji skóry tym bardziej, kiedy procedura zapewnia doskonałe efekty estetyczne. Do takich zabiegów należy Restylane – pełna linia produktów, jaka w nieinwazyjny sposób zapewnia skórze twarzy kompleksową korekcję.

Dlaczego Restylane?

Restylane jest  kwasem hialuronowym, który dzięki specjalnemu sposobowi stabilizacji utrzymuje się dłużej w organizmie. Ma postać czysto krystalicznego żelu i jest to pierwszy preparat kwasu hialuronowego zatwierdzony przez amerykańską agencję ds. Żywności i Leków – FDA. Jako wypełniacz posiada badania kliniczne przeprowadzane na ludziach zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine, jakie dowiodły znacznie dłuższą trwałość efektów w porównaniu do innych niepermanentnych zabiegów estetycznych. Wysoka efektywność i długotrwały efekt działania produktów linii Restylane to rezultat zastosowania stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokim stopniu czystości, oparty na technologii NASHA™, co zapewnia wyjątkową kompatybilność tkankową – wyjaśnia lek. med. Aleksandra Jagielska, dermatolog i ekspert Kliniki Sthetic.

Restylane Skinboosters – długotrwała rewitalizacja

Należący do rodziny produktów Restylane – Restylane Vital® i Restylane Vital Light®  stanowią nowatorski sposób odmładzania dojrzałej skóry z wyraźnymi oznakami fotouszkodzenia i przywracania jej hydrobalansu. Zabieg nie tylko poprawia jędrność skóry, ale przede wszystkim ją nawodnia i wygładza. Rewitalizacja Restylane Vital obejmuje obszar twarzy, szyi oraz dekoltu, spektakularnie poprawiając również wygląd dłoni. Tym, co wyróżnia te preparaty to znacznie większy stopnień usieciowania kwasu hialuronowego, dzięki czemu jest prawdziwym rezerwuarem wilgoci dla skóry wymagającej, z wyraźnymi oznakami starzenia, nawilżając tkanki miękkie i przywracając skórze właściwy poziom wilgoci, jędrność, a przez to młodzieńczy wygląd. Metoda oparta jest na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu, a jego powolne wchłanianie to zasługa technologii NASHA™, jaka podtrzymuje objętość i długotrwały efekt biofizyczny w porównaniu z niestabilizowanym kwasem hialuronowym, co jest niewątpliwą zaletą tych preparatów.

Przeznaczone do rewitalizacji skóry całego ciała, są szczególnie wskazane do zastosowania w tzw. okolicach trudnych:

  • problemy wrażliwej skóry wokół oczu, wiotkość, przesuszenie, drobne zmarszczki,
  • delikatna skóra wokół ust i czerwieni wargowej,
  • regeneracja cienkiej skóry szyi,
  • wzmocnienie skóry dekoltu,
  • rewitalizacja grzbietów dłoni,
  • spłycenie lub likwidacja blizn po trądziku.

Efekt przedłużonego działania

Jędrność i nawilżenie to nie jedyne rezultaty terapii. Wyraźnie gładsza skóra, bardziej napięta i rozświetlona to zasługa głębokiego nawilżenia, co sprawia wyjątkowy komfort w przypadku jej odwodnienia i zwiotczenia. Podany kwas hialuronowy w naturalny sposób stopniowo zwiększa swoją objętość, absorbując wodę, co nasila się w ciągu kilku tygodni od pierwszego zabiegu. Skóra zagęszcza się, dając efekt wypełnienia w obszarze poddanym terapii. Optymalny rezultat terapii uzyskuje się dzięki serii 3 zabiegów w odstępach 3–4 tygodniowych, a cały cykl można powtórzyć nie wcześniej, jak po upływie pół roku – podkreśla specjalista Kliniki Sthetic – http://sthetic.pl/

Tagi: ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.