dietetyk – zadaj pytanie

Zofia Urbańczyk – kierownik Departamentu ds. dietetyki w Naturhouse. Ekspert w reedukacji żywieniowej z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas prowadzenia indywidualnych kuracji odchudzających klientów Centrów Dietetycznych.

Zofia Urbańczyk – dietetyk, kierownik Departamentu ds. dietetyki w Naturhouse. Ekspert w reedukacji żywieniowej z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas prowadzenia indywidualnych kuracji odchudzających klientów Centrów Dietetycznych. Współpracuje z czasopismem PesoPerfecto, dla którego opracowuje plany dietetyczne i przepisy dla czytelników.


Naturhouse

Firma Naturhouse wywodzi się z Hiszpanii, gdzie od wielu lat uznawana jest za lidera w dziedzinie żywienia i dietetyki. Pierwsze Centrum Dietetyczne otwarto w 1992 roku w mieście Vitoria. Od tego czasu powstało prawie dwa tysiące placówek w ponad piętnastu krajach na całym świecie, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwecji, czy we Francji. Od 2006 roku Naturhouse obecne jest również na polskim rynku.

Misją Naturhouse jest reedukacja żywieniowa społeczeństwa oraz promocja zasad prawidłowego odżywiania. Każde Centrum Dietetyczne zatrudnia doświadczonych dietetyków, którzy w oparciu o specjalistyczne badania organizmu przygotowują spersonalizowane plany dietetyczne, dostosowane do zdrowia, kondycji i trybu życia klientów.

 

Tagi:

Notka od autora

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.