Oferowana w gabinetach kosmetycznych depilacja laserowa nie należy do najtańszych a mimo tego zainteresowanie tym zabiegiem ciągle wzrasta. Aby uzyskać zadowalający efekt należy wykupić serię zabiegów w regularnych odstępach czasu. Ile powinien kosztować zabieg depilacji laserowej ? Czy istnieją tańsze zamienniki takich zabiegów ?

Najniższe ceny

W przypadku depilacji laserowej ogromne znaczenie odgrywa cena. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku , gdy gabinet kosmetyczny oferuje podejrzanie niskie ceny za niecałe 200 – 300 zł. Zabiegi tego typu np. na łydki, bikini czy uda są dwa razy droższe. Za kwotę 200 – 300 zł w dobrej klinice można wykonać zabieg usunięcia „wąsika”, brody, owłosienia na szyi czy uszach.

Depilacja okolic bikini

W większych miastach gabinety kosmetyczne oferują depilację bikini już od 400 zł. Cena zwykle nie obejmuje znieczulenia – trzeba za nią dodatkowo zapłacić. W zależności od miejsca wykonania zabiegu jego wartość może się wahać od 100 do 150 zł. Zdarzają się sytuacje w których gabinety oferują promocje i atrakcyjne ceny. W tym wypadku trzeba jednak uważać – zwłaszcza kiedy depilujemy okolice bikini

Otóż, niektóre gabinety oferują tzw. płytkie bikini już za 350 zł. Oznacza to, że zabieg skupia się przede wszystkim na usunięciu zbędnego owłosienia z pachwin. Jeśli natomiast klientka chce pozbyć się większości włosków ze wzgórka łonowego – musi zapłacić odpowiednio więcej i wybrać usługę o nazwie „głębokie bikini” lub „bikini brazylijskie”

Najczęstsze zabiegi

W podobnej cenie do bikini, czyli ok. 400 zł, można zrobić zabieg na pachy. W przypadku łydek i ud kwota jest już o 100 zł wyższa. Nawet 700 zł może kosztować depilacja laserowa pleców. Taka cena jednak dotyczy płci męskiej, w przypadku kobiet kwota obniżona jest prawie połowę .

Podobnie jest w przypadku klatki piersiowej. Mężczyźni zapłacą więcej i muszą liczyć się z wydatkiem rzędu nawet 600 zł. W przypadku kobiet cena może wynosić nawet zaledwie 150 zł – 200 zł. Wszystko zależy od ilości owłosienia, panie zwykle likwidują włoski rosnące w okolicach sutków.

Co jeszcze można wydepilować?

Nikogo już nie dziwi fakt, że w cennikach klinik uwzględnione są wspomniane powyżej uszy czy baki. Owłosienia można także pozbyć się z okolic policzków za niecałe 400 zł. Depilacja brzucha to wydatek mogący sięgnąć nawet 500 zł. Za podobną cenę można wykupić również zabieg na pośladki czy plecy.

Nieco tańsza jest depilacja rąk. Jednak w tym przypadku należy zapisać się na kilka oddzielnych zabiegów obejmujących następująco : usuwanie owłosienia z przedramion , okolic ramion i barków. Koszt każdego to około 400 zł. Za 100 zł mniej można się pozbyć włosów z karku.

Polecamy zabieg depilacji : http://www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl/gabinet-kosmetyczny/depilacja-laserowa/

Tagi: , , ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.