Kiedyś poprawa wielkości piersi wiązała się z operacją. Miało jednak dużo wad. Problematyczną kwestią była między innymi za długa rekonwalescencja. Teraz zabieg wykonać możemy bez operacji. Jędrność piersi skoryguje zabieg AQUAFILLING BODYLINE. Jest on nieinwazyjny i nie wiąże się z jakąkolwiek rekonwalescencją.

Zalety i efekty aquafilling

Metoda AQUAFILLING BODYLINE ma bardzo dużo zalet, jest też dużo mniej wymagająca niż operacja. Okres rekonwalescencji po zabiegu zabiera tylko 24 godziny. Potem możesz bezpiecznie wrócić do codziennej aktywności i obowiązków ciesząc się nowymi piersiami. Najlepsze efekty są dostrzegalne po 14 dniach od wprowadzenia preparatu. Jest to nieinwazyjny sposób powiększania piersi. Po zabiegu poprawione piersi mają atrakcyjny kształt, a ryzyko powikłań jest zminimalizowane. Efekty widoczne są ok. 5 lat. Czas zabiegu to około ponad godzinę. Preparat nie jest wyczuwalny. Nie dostrzeżemy również zarysu obszarów, w które był zaaplikowany.

Gdzie wykonać zabieg?

AQUAFILLING BODYLINE to najlepszy na rynku preparat do powiększania piersi. Z jego pomocą można polepszyć jędrność i zmienić wielkość biustu. Preparat AQUAFILLING BODYLINE jest konsystencji żelu, a w jego skład wchodzą jedynie 2 produkty. Jest to sól fizjologiczna i poliamid. Aplikuje się go w odpowiedniej ilości w wybranym przez pacjenta obszarze. Ryzyko jakichkolwiek urazów jest całkowicie zmniejszone. Przy procedury stosuje się znieczulenie miejscowe. Ponadto do preparatu również dodaje się środek znieczulający, by pacjent czuł się komfortowo. Koszt zabiegu AQUAFILLING BODYLINE w Vesunie w Krakowie zależy od ilości wstrzykiwanego żelu.

Jak zachować się po zabiegu?

Już po dniu od zabiegu możesz wrócić do codziennych zwyczajów. Istnieje jednak kilka zaleceń, o których powinno się pamiętać. 3-4 doby od wykonanego zabiegu nie należy myć piersi bieżącą wodą. Przez okres czterech tygodni należy nosić stanik modelujący. Stronić powinno się też od treningów, angażujących piersi. Przez 4 tygodnie należy powstrzymać się od wizyt w solarium oraz sauny. Zaraz po zabiegu AQUAFILLING BODYLINE nie poleca się spania na boku.

Kto może poddać się zabiegowi?

AQUAFILLING BODYLINE – zabieg przeprowadzany w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna jest omawiany z wyspecjalizowanym lekarzem. Pacjent powiadamiany jest o poszczególnych etapach zabiegu, a także o występujących ograniczeniach. Powodami, dla których nie należy wybierać tej metody są na przykład problemy z krzepliwością krwi, zapalenia w okolicach klatki piersiowej, nowotwory a także w trakcie miesiączki.

Tagi: , , , ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.