Jak często zdarza się, że tracicie zapał do czegokolwiek? Opuszcza was energia, siły, chęci? Takie sytuacje nie są obce, bowiem najnowsze badania potwierdzają, że zdarzają się wyjątkowo często. Jeśli trwają krótko- nie ma się czym przejmować. Gdy jednak stan utrzymuje się powyżej tygodnia, należy zacząć z nim walczyć, gdy depresja, do której on prowadzi, jest chorobą śmiertelną.

Oczyszczanie organizmu a TE sprawy

Warto pamiętać, że zanieczyszczony organizm jest zainfekowany toksynami. Nie ma się zatem co dziwić, że niespecjalnie reaguje na codzienne bodźce. Inną kwestią jest fakt, że na chandrę wiele osób stosuje słodycze i niezdrowe jedzenie, które niestety tylko chwilowo poprawia nam nastrój. Jak pokazują badania, takie nagradzanie się słodkościami jest niestety procesem krótkotrwałym, przynoszącym więcej szkód, niż pozytywnych aspektów.

Co z tym fantem zrobić?

Aby wyzbyć się tak nieprzyjemnych sytuacji, należy regularnie przeprowadzać oczyszczanie organizmu. Z pewnością taki proces nam nie zaszkodzi, a może pomóc wyzbyć się nie tylko toksyn, ale i złego nastroju czy obniżonej koncentracji i chęci. Dobrym rozwiązaniem jest też duża dawka ruchu, pozwalająca na wytworzenie adrenaliny. Dzięki niej nasz organizm szybciej się zregeneruje a ponadto samoczynnie oczyści z zalegających substancji. Nic tak w końcu nie poprawia nastroju jak porządne zmęczenie.

Tagi: ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.