Ruszyła sprzedaż suplementów diety firmy Lifeline Diag, specjalizującej się w przeprowadzaniu badań analizy pierwiastkowej włosa. Wprowadzone na rynek preparaty zawierają starannie dobrane witaminy i minerały. W zależności od wybranego produktu umożliwiają one skuteczne wzbogacenie organizmu o jeden z pięciu składników odżywczych: selen, cynk, chrom, potas lub witaminę C.

Dla kogo są te suplementy diety?

Preparaty firmy Lifeline Diag przeznaczone są dla osób, które chcą zdrowo żyć i aż do późnej starości zachować dobrą kondycję. Zdrowy tryb życia oraz dobrze zbilansowana dieta to najważniejsze czynniki, które wpływają na gospodarkę mineralną organizmu, ale nie są w stanie w pełni zaspokoić jego potrzeb we wszelkie niezbędne mu pierwiastki. Suplementy diety oferowane przez firmę Lifeline Diag stanowią cenne wsparcie codziennego menu, działając dla dobra całego organizmu.

5 unikatowych cech produktów firmy Lifeline Diag

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnych suplementów diety. Preparaty firmy Lifeline Diag zyskują jednak przewagę nad konkurencją dzięki swoim unikatowym cechom.

1. Suplementy Lifeline Diag dostępne są w postaci płynnej i zawierają najlepiej przyswajalną formę uzupełnianego składnika odżywczego.

Dzięki tym dwóm czynnikom preparaty gwarantują maksymalnie wchłanianie substancji odżywczych do komórek organizmu.

2. Produkty Lifeline Diag wyróżniają się szczególnie wysokim stężeniem składników odżywczych.

Dzięki temu charakteryzuje je maksymalna wydajność. Już niewielka ilość produktu gwarantuje zaspokojenie dziennego zapotrzebowania na dany składnik odżywczy, a jeden produkt wystarczy nawet na wielomiesięczną suplementację.

3. Suplementy Lifeline Diag zawierają wyłącznie naturalne składniki.

W skład produktu wchodzi wyłącznie wybrany minerał lub witamina oraz inne bezpieczne komponenty, które zapewniają czystość i stabilność produktu. Suplementy te pozbawione są wzmacniaczy smaku, aromatów, barwników czy ulepszaczy, dzięki czemu do organizmu dostarczane są wyłącznie potrzebne dla zdrowia składniki odżywcze.

4. Szklana butelka, w której przechowywane są preparaty, gwarantuje czystość składu produktu.

Dzięki temu w produkcie nie zachodzą niechciane reakcje chemiczne, a jego regularne przyjmowanie gwarantuje działanie na rzecz zdrowia całego organizmu.

5. Produkty te posiadają niezbędne certyfikaty, a ich jakość pozostaje pod nadzorem zespołu naukowego.

Produkty poddawane są badaniom i kontrolom na każdym etapie produkcji, dzięki czemu posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo stosowania.

Suplementy diety na miarę indywidualnych potrzeb

Świadomość potrzeb własnego organizmu jest kluczowa przy wyborze odpowiedniej suplementacji. Zarówno zbyt duży, jak i zbyt mały poziom stężenia danego pierwiastka w organizmie może być szkodliwy dla zdrowia. Dlatego przed wprowadzeniem do codziennej diety suplementów należy w pierwszej kolejności sprawdzić poziomy mikro i makroelementów w organizmie. Najlepszym rozwiązaniem w tym celu jest badanie EHA, które określi poziom 28 najważniejszych pierwiastków z punktu widzenia funkcjonowania organizmu i przyszłych tendencji do zachorowań.

Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej na temat wpływu poszczególnych pierwiastków na organizm! Zapoznaj się z naszymi publikacjami na stronie: https://www.lifelinediag.eu/category/publikacje/.

Zapraszamy również do zapisywania się na cykliczne, bezpłatne spotkania on-line z naszymi ekspertami. Podczas tych webinarów można uzyskać cenne informacje dotyczące profilaktyki zdrowotnej. Informacje o najbliższym organizowanym spotkaniu on-line można znaleźć na stronie: https://www.lifelinediag.eu/webinar/.

Tagi: ,

Notka od autora

Cześć! Staram się zamieszczać tu sporo wartościowej wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia. Nie miej mi jednak za złe, gdy popełnię jakąś gafę. Nie jestem lekarzem i nie traktuj moich porad tak, jakbym nim był. Pamiętaj jednak, że staram się zamieszczać tu rzetelną wiedzę.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.