Osoby pod działaniem konopi inydyjskich mają wrażenie, że zachodzące wokół nich zjawiska zmieniają się w błyskawicznym tempie. Np. podczas jazdy samochodem z szybkością 40 km na godzinę, wydaje się im, jakby poruszali się z szybkością znacznie przewyższającą 80-100 km na godzinę.
Marihuana silnie uzależnia psychicznie. Trudno samemu zaprzestać brania, o czym się Pan przekonał. Uzależnienie fizyczne jest raczej słabo manifestowane. Ale należy pamiętać, że każdy indywidualnie reaguje na THC.
Często konieczna jest wyzyta u psychologa
Porady udostępniane na stronie powinny być skonsultowane z lekarzem. Przed zastosowaniem każdego leku, suplementu diety, wyrobu medycznego opisanego na stronie należy zapoznać się z ulotką zawierającą wskazania, przeciwwskazania i możliwe działania niepożądane. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za skutki stosowania którejkolwiek z opisywanych metod.